Як правильно розвести спирт, щоб вийшла горілка

Горілка
Зміст статті:

Здавалося б, що може бути простіше, ніж зі спирту зробити рідина, придатну для пиття. Тобто розбавити до рекомендованих Мінздравом 40 градусів.
Хоча є індивідууми, які можуть поглинати спирт в чистому вигляді, але ми до таких не належимо, тому будемо розбавляти.

Як же правильно розвести спирт з водою, що б вийшов напій, готовий до вживання?

Для початку нам потрібен:

 • Харчовий або медичний спирт , фортецею 96%. Беремо, природно, етиловий спирт, який придатний для вживання всередину. Як ви знаєте, є ще метиловий (технічний) спирт, який є отрутою. У нього зовсім інші завдання і його брати не треба. Навіть даром.
  Є, звичайно, методики, що дозволяють відрізнити етиловий спирт від технічного (метилового), але всі вони не дають 100% гарантії, тому найнадійніше – купувати (брати) спирт в надійному місці.
 • Очищена вода , можна бутильована, а краще дистильована. Вода з-під крана, так само як і кип’ячена не підходить, так як вона жорстка, тобто має багато розчинених солей. Це позначатиметься на смак нашого напою і, до того ж, така вода може помутніти в процесі приготування горілки.
 • мірна ємність
до змісту ↑

Приготування чистої горілки міцністю 40 градусів без добавок.

Візьмемо для прикладу 500 мл 96% спирту. На це кількість необхідно 700 мл . води. Якщо у вас інша кількість спирту, то і води беремо відповідно менше або більше, що була б дотримана пропорція.
При бажанні отримати горілку інший фортеці або, якщо у вас спирт не стандартний 96% -й, то необхідно скористатися спеціальними калькуляторами онлайн або відповідними таблицями для обчислення необхідних пропорцій.

tablica-dlja-hrohorcii-spirta-i-vody

Таблиця співвідношення спирту та води при приготуванні горілки. 
Кількість води зазначено на 100 частин спирту. Наприклад, для приготування 40 градусного напою з 95% спирту необхідно взяти 144,4 мл води і 100 мл спирту.

Наливаємо спочатку воду в ємність, в якій будемо розводити наш чарівний розчин. Вода не повинна бути теплою. Найкраще, якщо вона буде не просто кімнатної температури, а охолодженої.
Важливо: необхідно спирт лити у воду, а не навпаки . Інакше ви ризикуєте отримати мутний розчин, мало схожий на справжню горілку.
Потім перемішуємо або збовтуємо.
Наливаємо в ємність для зберігання і щільно закриваємо.
Даємо відстоятися кілька днів. (ну або, хоча б, кілька годин).

Все чиста горілка без добавок готова. Але що б пити було приємніше і смачніше, використовуються певні інгредієнти, які додаються на етапі змішування.
Тому, другий рецепт:

до змісту ↑

Приготування горілки як в магазині і навіть краще міцністю 40 градусів

У цьому випадку нам знадобляться:

 • Спирт і вода, як в попередньому випадку
 • Глюкоза (можна купити в аптеці)
 • Мед, лимонну кислоту, лимонний або апельсиновий сік – за бажанням і на вибір
 • Активоване вугілля, 10 таблеток.

Знову будемо виходити з того, що у нас в наявності для цієї справи є 500 мл 96% спирту

Порядок приготування наступний.

 • Наливаємо в ємність 700 мл . води і додаємо приблизно 20 мл.  глюкози, мед, апельсиновий сік, так би мовити «на смак». Та й з кількістю глюкози можна експериментувати.
 • Все ретельно перемішуємо і після цього додаємо спирт. Не забувайте, що вода і інші складові повинні бути охолоджені хоча б до кімнатної температури.
 • Додаємо активоване вугілля (таблетки краще розтовкти в порошок), перемішуємо і даємо постояти від кілька годин до доби (чим більше, тим краще).
 • Після цього фільтруємо через марлю з ватою або вату, вставлену в лійку. Будь-яким способом, що б на виході була чиста прозора рідина.
 • Розливаємо в ємність для зберігання під саме горло і щільно закриваємо.
 • Даємо відстоятися кілька днів.
  Усе! Після цього можна вживати, дотримуючись міру і пристойності.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Горілка
Шкода пальмового масла для людини і природи

Зміст статті: Чим шкідлива пальмова олія ВПЛИВ ПАЛЬМОВОГО МАСЛА НА ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЮ Солодощі, хлібобулочні вироби, дитяче харчування, шампуні … Куди не глянь, усюди пальмову олію. Дешеве і вигідне в виробництві, воно міститься в більшості продуктів, які ми вживаємо щодня. Тільки задумайся: щороку близько 500 тисяч тонн масла з м’якоті олійної пальми …

Горілка
Апетитні чебуреки «Під градусом» з хрусткою скоринкою. Треба б приготувати!

Практично кожен любить побалувати себе зрідка чимось смаженим. Чому б наступного разу не приготувати чебуреки з м’ясом ? Ми пропонуємо твоїй увазі рецепт з назвою «Під градусом». Приготувавши по ньому, ти отримаєш неймовірно смачна страва. Секретним компонентом для хрусткої скоринки є столова ложка горілки. Такі чебуреки з’їдаються в одну мить. Хрусткі чебуреки СКЛАДОВІ 4 ст. борошна 320 …

Горілка
13 способів нетрадиційного застосування горілки. Про таке ти точно не знав!

Багато хто звик вважати горілку злом, бо вона погубила дуже багатьох людей. Однак цей алкогольний напій можна не тільки пити, але і застосовувати в корисних цілях. Горілка має лікувальні властивості , а також може бути використана в господарстві, про що багато хто навіть не здогадуються. Ми пропонуємо тобі дізнатися про 13 найцікавіших способах …